У світах кіногероїв, які зійшли зі сторінок коміксів, жінкам виділяють доволі багато важливих ролей, але фільм виключно про жінку-супергероя все-таки рідкість. Wonder Woman стала успішним експериментом, який, можливо, надихне студії знімати більше стрічок про супергероїнь. Що символічно, знімати фільм про жінку довірили жінці – Петті Дженкінс (найбільш відома як режисер фільму "Монстр", що отримав Оскар у 2003-му).

Також у кіно: "Пірати Карибського Моря: Помста Салазара" – франшизу не рятує навіть "горобцева" тяга

В Діани немає батька. Мама так хотіла дитину, що власноруч зліпила доньку з глини і просила Зевса вдихнути в неї життя. Діана вихована амазонками на сталевих принципах воїнської честі. Єдине, до чого вона не була готова – мода 1918-го року. "Як ви б'єтесь у цьому?", – питає Диво-жінка, міряючи незручне плаття. Ну і ще одне: Діана зовсім не чекала, що люди здатні добровільно чинити зло. Вона наївно вважала, що все зло світу зосереджене лише в одній особі – Аресі, богові війни. І це дуже мило. Ось як насправді працює банальна фраза конкурсів краси: "Я за мир у всьому світі".

Жінка з острова, повного амазонок, яка жодного разу не бачила чоловіка, вирішує перевернути хід речей у дуже чоловічій справі – війні. Її не лякає імовірність ніколи не повернутись додому, військовий фронт, смерть від руки Ареса чи будь-що інше. Діану хвилює лише її обов'язок, але, як у багатьох інших історіях, за мир ще треба повоювати.

Чи варте людство того, щоб боги гинули заради його порятунку? Навіть Діана, ідеальна у всіх планах жінка, недоліки якої можна перерахувати на пальцях одної руки, засумнівалась у цьому. Мати казала їй, що людство її не варте. Так і є. Але ця жінка надто ідеальна, щоб довго сумніватись.

Саме ідеальність Діани Темескірійської робить її трохи неживою. Вона завжди чинить правильно і це ризик для творців, бо ідеальні персонажі інколи дратують глядача, їх важко зрозуміти і ще важче їм співпереживати. Але ми тут взагалі-то з богинею справу маємо, і в коміксах вона точно така ж, тому все справедливо.

Фільм справляє хороше враження. Критики сприйняли його позитивно, а багато глядачів називають "Диво-жінку" найкращою стрічкою за мотивами коміксів DC. Фільм відрізняється від типових творінь студії, як мінімум, настроєм: у "Диво-жінці" багато жартують і це йде фільму лише на користь. Обов’язковий до перегляду фанатам супергеройського кіно. Рейтинг на IMDb – 8,3.

Також у кіно: "Чужий: Заповіт" або як гинула купка ідіотів космічного масштабу