Як повідомляє видання The Sun, стосунки між Бредлі та Іриною охололи. За словами інсайдера, Шейк з'їхала з особняка голлівудського актора в районі Pacific Palisades у Лос-Анджелесі у свій будинок.

Читайте також: Неочікувано: Слава Камінська розлучається з чоловіком Едгаром

Стосунки між ними стають все холоднішими. Це тривало протягом декількох місяців. Ірина вирішила, що буде краще, якщо вона переїде до себе. Схоже, що їхні стосунки не склалися,
– йдеться у джерелі.

Напередодні видання Page Six писало, що шлюб актора і моделі тримається на волосинці і вони на межі розлучення.

"Вони намагаються помиритися заради своєї дочки. Але насправді все погано. Ніхто не щасливий. Відносини висять на волосинці", – заявив інсайдер.

бредлі купер і ірина шейк
Бредлі Купер і Ірина Шейк / Getty Images

Крім того, видання додало, що у Бредлі Купера та Ірини Шейк зовсім різні інтереси: "Він не п'є і захоплюється духовним розвитком. Вона любить світське життя. На тусовках вони не виглядають щасливими, навіть не розмовляють одне з одним".

Вперше про непорозуміння Ірини і Бредлі заговорили після виступу актора зі своєю колегою Леді Гагою по фільму "Зірка народилася" на церемонії нагородження Оскар-2019. Під час виступу між зірками виникла так звана "хімія", яку шанувальники бурхливо обговорюють у соціальних мережах. Попри те, що на церемонії нагородження разом з Купером була присутня Ірина Шейк, він відверто фліртував із Леді Гагою на сцені.

леді гага і бредлі купер
Леді Гага і Бредлі Купер / Getty Images