Учасниця нового сезону проєкту "Танці з зірками" Юлія Саніна спільно з гуртом The Hardkiss влаштувала концерт поблизу Київського водосховища. Зважаючи на те, що її чоловік Валерій Бебко виступає в колективі гітаристом, спільного 4-річного сина Данила зіркові батьки взяли з собою на знімальний майданчик. В інстаграмі співачка показала, як хлопчик реагував на процес, та зізналась, що її дитинство минало подібно.

До теми 4-річний син солістки The Hardkiss не по-дитячому прокоментував катастрофу в Карпатах

Малюк насолоджувався процесом, адже попри прохолодну погоду та дощ був з мамою та татом на знімальному майданчику з фантастичним пейзажем на захід сонця. Одягнений у куртку та гумові чобітки, Данило з парасолькою в руках спостерігав за роботою батьків у кадрі.

Юлія Саніна, яка росла в сім'ї музикантів, зізналась, що також завжди супроводжувала маму під час її виступів й отримувала від цього неабияке задоволення, адже їй також дозволяли вийти на сцену.

"Я вбиралася, знала, що мама обов'язково пустить мене на сцену, і я виконаю одну-дві пісні. Перерви між виходами на сцену, музикантські байки, жарти... Я варилась у цьому світі з самого початку. Батьки подарували мені унікальне музичне дитинство", – розповіла фронтвумен гурту The Hardkiss.

Образ Юлії Саніної

Для зйомок зірка обрала чорну атласну мінісукню на тонких бретелях з довгою розкішною прозорою накидкою з воланами внизу та на плечах. Вбрання ідеально підкреслювало струнку фігуру зірки й акцентувало на тонкій талії.

Образ Юлії Саніної завершили насичений макіяж з бордовими губами й темними очима, зухвала укладка та масивні сережки-кільця. На тлі заходу сонця над Київським водосховищем співачка виглядала бездоганно.