Тож перш ніж вибрати вазони додому, варто дізнатися, які з них переживуть зимову погоду. Так рослини не загинуть, а будуть довго милувати око.

Будьте обережні Небезпечні для здоров'я людини: які рослини не можна тримати вдома

Фіалка

Фіалка чудово підходить для зимового періоду. Крім того, за цією рослиною не потрібно багато доглядати. Її варто лише регулярно поливати та давати достатньо сонячних променів.

Самшит

Самшит витримує як спекотне літо, так і сувору зиму. Проте для цієї рослини потрібно уважно вибирати горщик. Він повинен бути великим і високим. Важливо взимку рідше поливати самшит. Також варто пам'ятати, що він не любить мокрих коренів.

Самшит зимоюСамшит витримує сувору зиму / Фото Canva

Клівія

Клівія гарно цвіте наприкінці зими. У період холодів їй потрібна мінімальна кількість води, щоб підтримувати вологість листя. У ґрунт варто додавати органічні речовини.

Конвалії

Конвалія досить стійка до морозів. Для неї також важливо обрати правильний горщик. Він має бути глибокий та стояти під непрямими сонячними променями. Поливати рослину слід вранці.

Чемерник

Чемерники розпускаються навіть під час холодної, сніжної та морозної зими. Їм потрібен ґрунт з органічними речовинами, а також мало сонячного світла. Рослина віддає перевагу тіні, проте вимагає регулярного поливу.