Про це повідомляє Liga.net із посиланням на прес-службу Rambler.

"Читачі з регіонів України будуть в курсі всього, що відбувається в кожному з 25 найбільших міст країни, а також зможуть стежити за інформацією про погоду і курси валют", – повідомили в компанії.

Там зазначили, що крім читання новин, українські користувачі інтернету тепер можуть завести пошту @rambler.ua.

Читайте також: Після звістки про заборону "ВКонтакте" нечуваного успіху зазнали Facebook і Google+

"Всі охочі зможуть зберегти і перенести заблоковану поштову скриньку з іншого сервісу і продовжити використовувати її зі старою адресою", – заявили в Rambler.

Проте видання "Ведомости" зазначає, що Rambler не відкриває підрозділу в Україні, а над сервісами для українців і новинами для них працюватимуть співробітники російського офісу.

Ми відреагували на звернення українських користувачів у нашу службу підтримки і сподіваємося, що можливість оптимізації комунікації буде вищою за політику,
– заявили в холдингу.

Там також наголосили, що Rambler не обговорював своє рішення з українською владою, і в холдингу немає впевненості, що він не потрапить під санкції, як "Яндекс" чи Mail.ru.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України, а вже 17 травня Указ президента набув чинності.

Зауважимо, заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні має почати працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року, щоправда вже 17 травня деякі провайдери почали блокувати російські ресурси.