Не довго думаючи, слухачі під сценою Atlas Weekend почали співати відому пісню "Путін ху*ло", але виконавці з гурту Wildways вирішили це проігнорувати. Вони подякували гостям за те, що прийшли їх послухати і сказали, шо сумували за виступами.

Читайте також Валерій Меладзе на Atlas Weekend: як пройшов виступ співака з країни-агресора та реакція мережі

Відео, як соліст колективу Анатолій Борисов каже скандальну фразу, натякаючи на президента Росії Путіна, а також реакцію слухачів, опублікувала у ютубі Валерія Куценко.

Wildways на Atlas Weekend: дивіться відео онлайн 18+

Що відомо про гурт Wildways?

Колектив був заснований у 2009 році у російському Брянську. Спочатку назва гурту була як Sarah Where Is My Tea, але у 2014 році музиканти стали Wildways і відтоді створили 8 музичних альбомів та 14 синглів. Найчастіше у своїх піснях вони піднімають теми закоханості, залежностей, самотності та ненависті. Здебільшого колектив виступає у Росії та в країнах СНД. Окрім українського Atlas Weekend, їх запросили ще на фестиваль "Файне місто" у Тернополі.

До теми Шанувальник кривавого російського рубля, – солісти ансамблю ЗСУ пішли з телешоу через Меладзе

Як у 2021 році ще оскандалився Atlas Weekend

  • Найбільшу увагу прихильників заходу привернув приїзд та виступ російського виконавця Валерія Меладзе. Деякі відвідувачі події обурювались в мережі, а 24 канал звертався за офіційним коментарем, втім, в Atlas Weekend відповіли, що вони всього лиш відреагували на великий запит в українському суспільстві.
  • Також фанати обурились через використання пітона у шоу Тіни Кароль в перший день фестивалю 5 липня. Але ні представники артистки, ні зоозахисники, ні організатори фестивалю не відреагували на факт експлуатації тварини у цілях артистки.
  • Не меншим перформансом вражив співак MELOVIN, який під час свого виступу зробив камінг-аут, зізнавшись у бісексуальності. Він поцілував дівчину та хлопця на сцені, а телеканал M1 вирізав цей момент із телетрансляції.