Скандал 2018-го

29-річний представник балету з Херсону зізнався, що сам не може пояснити, що за період відвертостей напав на нього минулого року. Йдеться про його гучні заяви про Росію, татутювання та російське громадянство.

Читайте також: Як оскандалився Сергій Полунін: підтримка Росії, татуювання з Путіним і російський паспорт

Деякі моменти мені взагалі складно пояснити. У мене це тривало три місяці і було схоже на якийсь кармічний борг. Тобто я не міг не зробити цього, я не міг зупинитися. Тоді я втратив всі відносини, які встиг вибудувати на Заході. Але після цього я отримав повну свободу – як ніби пішли всі внутрішні протистояння,
– поділився Полунін.

За його словами, це був наче момент "саторі" – саме так називається його нова гастрольна програма містами Росії, яка з філософії дзен-буддизму означає раптове просвітлення. "Так, можна це назвати так. Коли все це закінчилося, я відчув неймовірну енергію. Цікава подія. Я б сказав, одна з найважливіших у моєму житті", – додав Полунін.

Про симпатії до Путіна і Росії

Одіозний Полунін зізнався, що з дитинства йому симпатизував Президент РФ Володимир Путін. Каже, що "інтуїтивно його любив та захищав".

"Мені подобається, що він йде до мети – не п'є, не курить, просто йде до неї. Йому за 20 років вдалося вибудувати таку Росію, яка може диктувати свої правила, з якою рахуються, яка може захистити себе і інші країни..." – зазначив танцівник балету.

Росія ж, на думку Полуніна, може змінити світ, в якому не буде війн.

Росія – це щось хороше. Може бути, через Росію Путін може відновити такий стан в світі, де не буде війни. Ну, я в це вірю,
– наголосив тепер вже громадянин Росії.

Політика загалом

Щодо політики і творчості, то Сергій Полунін переконаний, що перша здатна набагато більше та швидше змінити якісь речі, ніж друга.

"Можна довго бігати і кричати: "Я крутий! Я проти всіх!", але тобі ніхто не допоможе. А я щиро вірю в політиків, яких підтримую. І не потрібно забувати, що президент не мислить, як артист. Він не думає, як би не наступити на листочок, не зламати квіточку. Він думає про те, що країні потрібно вижити", – підсумував Полунін.