Як відомо, у 2020 році на головний кубок ювілейного 10 сезону "Голосу країни" претендували 20 талановитих вокалістів. Вперше учасники виступали у порожньому залі, а зіркові тренери могли тільки дистанційно підтримати підопічних. Однак це аж ніяк не завадило Роману Сасанчину вдруге вибороти перемогу.

Важливо: Голос країни 10 сезон 15 випуск: яким був фінал популярного шоу

"Голос країни 10 сезон" 15 випуск: дивитись онлайн – виступ Романа Сасанчина

Співає Роман Сасанчин змалку. Перший виступ хлопця відбувся на святковій лінійці в школі, коли він йшов у 1 клас. Відтоді батьки Романа робили все для того, щоб їхній син займався улюбленою справою та співав. Так, талановитий вокаліст вже закінчив Товстенську музичну школу та Львівську спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької за класом вокал. Наразі Роман Сасанчин здобуває освіту у Теребовлянському коледжі культури і мистецтв і продовжує займатися музикою.

Дивіться також: Як Роман Сасанчин йшов до перемоги на "Голосі країни-10": всі виступи тріумфатора шоу

Вперше на сцену "Голосу країни" Роман Сасанчин прийшов, коли йому було всього 10 років. Тоді школяр із села Садки, що в Тернопільській області, не зміг розвернути крісла тренерів. Однак вже у 2 сезоні повернувся на сцену та став переможцем шоу у команді Тіни Кароль.

Дивіться архівне відео за участю Романа Сасанчина:

Роман Сасанчин не приховував, що отримав шалену популярність після вокального проєкту. Вже у 2020 році він повернувся на сцену "Голосу", аби нагадати про себе глядачам і стати артистом.

Цікаво, що на кастингах вокаліст обрав команду Дана Балана. Однак у вокальних нокаутах опинився на "лаві запасних" та ледь не попрощався з проєктом. Врятувала його від виходу з шоу ТІна Кароль. У коментарі журналістам вона зізналась, що Роман для неї як син, тому вона не може не підтримати його.

Роман Сасанчин вдруге зумів вибороти Тіні Кароль перемогу та стати володарем головного кубку "Голосу країни" та елітної квартири в Києві.

Голос країниВокальне талант-шоу, яке виходить на телеканалі "1+1". Проєкт відрізняється від всіх інших тим, що на вибір суддів впливають тільки вокальні дані учасника. Кожен, хто бере участь в проєкті, проходить "сліпі прослуховування": зіркові судді, не бачачи людини, обирають її за майстерне виконання пісні.

Шоу зародилось у Нідерландах в 2010 році та стрімко поширилось у всьому світі. Всього за рік проєкт втілили в Україні. У 2020 році прогримів 10 сезон "Голосу країни", який відкрив для глядачів нових артистів.