"Голос країни 10" став чи не найбільш популярним шоу 2020 року. Сотні талановитих вокалістів підкорили зіркових суддів та глядачів своїми тембрами голосу, а також харизмою. За результатами фіналу шоу, який пройшов 26 квітня, вдруге перемогу здобув Роман Сасанчин. Журналісти LifeStyle 24 вирішили згадати, яким був шлях тріумфатора на проєкті.

Важливо: Переможець Голосу країни 10 сезон – Роман Сасанчин

На кастинги проєкту Роман Сасанчин прийшов із непростою композицією Luna tu, яка зуміла підкорити суддів і глядачів. Хлопець пішов до команди Дана Балана.

"Голос країни 10 сезон": виступ Романа Сасанчина на кастингу

У вокальних боях Роману Сасанчину вдалось вибороти собі місце завдяки пісні Тіни Кароль "Не дощ".

Дивіться також: Голос країни 10 сезон 15 випуск: яким був фінал популярного шоу

"Голос країни 10 сезон": виступ Романа Сасанчина на вокальний боях

Та наступний етап шоу міг завершитись фіаско для Романа Сасанчина. На сцену нокаутів він вийшов з піснею "Зорі запалали". Вокаліст опинився на "лаві запасних" і від виходу з проєкту його врятувала Тіна Кароль.

"Голос країни 10 сезон": виступ Романа Сасанчина на нокаутах

Тріумфальними для Романа Сасанчина були фінальні виступи. Глядачі віддали за нього найбільше голосів завдяки композиції "Цвіте черешня", яку він присвятив мамі.

"Голос країни 10 сезон": виступ Романа Сасанчина у фіналі

Голос країниВокальне талант-шоу, яке виходить на телеканалі "1+1". Проєкт відрізняється від всіх інших тим, що на вибір суддів впливають тільки вокальні дані учасника. Кожен, хто бере участь в проєкті, проходить "сліпі прослуховування": зіркові судді, не бачачи людини, обирають її за майстерне виконання пісні.

Шоу зародилось у Нідерландах в 2010 році та стрімко поширилось у всьому світі. Всього за рік проєкт втілили в Україні. У 2020 році прогримів 10 сезон "Голосу країни", який відкрив для глядачів нових артистів.