Зазначимо, що 12 квітня акторка Хлої Кардашян народила первістка. Передчасні пологи знаменитості відбулись після того, як вона дізналась про зраду чоловіка. За інформацією ЗМІ, канадський баскетболіст Трістан Томпсон розважався з іншими жінками на вечірці, згодом він провів ніч з танцівницею стриптиз-клубу. На час подружньої зради Хлої Кардашян перебувала на 3 місяці вагітності.

Читайте також: Бідна Хлої, – Кім Кардашян вперше прокоментувала скандал довкола стосунків її сестри

Таку витівку родина Кардашян не пробачить баскетболісту Трістану Томпсону, повідомляють інсайдери виданню People. Сама Хлої вкрай болісно сприйняла новину про зраду. За словами Кім Кардашян, вона тривалий час боролась зі стресом, але допомогла їй у цьому новонароджена донечка Тру. Наразі зіркова мама перебуває в Клівленді. Хоч Хлої оселилась досить далеко від родини, вона все ж отримує не меншу увагу рідні, аніж інші.

Читайте також: Хлоя Кардашян не пробачить нареченому-зраднику, – ЗМІ

Інсайдер стверджує, що все сімейство Кардашян не підтримували акторку, коли вона почала стосунки з Трістаном Томсоном. Ще тоді батьки Хлої наполягали, щоб дівчина покинула баскетболіста. Тому новина про зраду була прогнозованою, але все ж шокувала Кардашянів.

Сестри Хлої та їх матір Кріс все ще в люті, хоча пристрасті вже вщухли, так як вони очікували від нього чогось подібного,
– зазначив інсайдер.

Водночас Хлої Кардашян не коментує резонансного секс-скандалу, а повністю присвячує себе материнству.

"Хлої намагається фокусуватися на позитивному. Їй подобається бути мамою. Вона виховує прекрасну дівчинку і робить все, щоб її донька і вона сама були здоровими – як морально, так і фізично", – додав інсайдер.