"Різдвяні хроніки 2": сюжет і трейлер

Після шаленого успіху святкової комедії "Різдвяні хроніки" її автори вирішили продовжити проєкт на 2 частину. Як повідомляє 24 канал, фільм вийшов на стрімінговій платформі Netflix 25 листопада і вже отримав популярність серед кіноманів.

Дивіться також 5 фільмів та серіалів 2020 року, які ідеально підійдуть для вечірнього перегляду

За сюжетом, минуло 2 роки, відколи дівчинка Кейт зі своїм братом Тедді поринула у казкові пригоди та допомогла Санта-Клаусу врятувати Різдво. Тепер у родині Пірс, здавалось би, все налагодилось, а їхня мама Клер навіть готова вийти заміж за свого обранця. Це аж ніяк не подобається школярам, а тому вони з острахом чекають на новорічні свята, коли й мають відбутись заручини.

Щоб трішки розрядити ситуацію, батьки влаштовують сімейний відпочинок у тропічній країні. Саме там і починаються шалені пригоди Кейт і її брата Тедді.

Завдяки магії діти потрапляють на Північний полюс, де Санта-Клаус живе зі своєю дружиною. Різдвяний прийом несподівано змінюється на небезпечні пригоди, адже в казкову країну вдирається чужинець, який краде новорічну зірку та планує з її допомогою зірвати свята. Тому Кейт, її брат Тедді і Санта-Клаус знов мають стати на захист Різдва.

"Різдвяні хроніки 2": дивіться трейлер до фільму

Акторський склад

Привернув увагу кіноманів і зірковий склад комедії "Різдвяні хроніки 2". До своєї ролі повернувся Курт Рассел, який неймовірно переконливо виглядає в образі Санта-Клауса. Водночас лиходія зіграв юний актор Юліан Деннісон, вже відомий за роллю у фільмі "Дедпул 2".

У комедії "Різдвяні хроніки 2" також зіграли:

  • Курт Рассел – Санта-Клаус, святий Нік
  • Голді Гоун – місіс Клаус
  • Дарбі Кемп – дівчинка Кейт Пірс, яка вірить у силу Різдва
  • Джуд Льюїс – її брат, Тедді Пірс
  • Кімберлі Вільямс-Пейслі – їхня мама Клер Пірс
  • Юліан Деннісон – лиходій Белснікель
  • Дарлін Лав – Грейс