Про присвоєння нагороди 28-річному режисеру Антініо Лукічу стало відомо 22 квітня на фейсбук-сторінці "Української Кіноакадемії". Нагороду у такій номінації в "Золотій Дзизі" вручають вперше.

Інтерв'ю з Лукічом та акторами "Уже не смішно": кінотворці про те, у чому прорив хітової української комедії "Мої думки тихі"

Якщо нагороди за кращі фільми та сценарії теоретично попереду в кожного режисера, адже їх отримати можна і третім фільмом, і шостим – то нагороду "Відкриття року" отримуєш лише один раз, за свій дебют. І я, звісно, цьому дуже тішуся і радію. І всім дякую. Ця статуетка завжди нагадуватиме про складні та веселі часи молодості, перші помилки та здобутки у професії,
– поділився лауреат премії Антоніо Лукіч.

Фільм "Мої думки тихі" (2019), режисером якого він став, розповідає про складні стосунки між матір'ю (Ірма Вітовська) та її сином (Андрій Лідаговський). Кінострічка отримала спеціальний приз журі на кінофестивалі у Карлових Варах та Гран-Прі Національного конкурсу, і приз ФІПРЕССІ Одеського міжнародного кінофестивалю 2019. Чимало українців позитивно відгукувались про фільм, через що прокат навіть було продовжено на деякий час у кінотеатрах. Завдяки глядацькому попиту, кінокартина стала успішною – при витрачених на зйомки 9,2 мільйонах гривень, касові збори у кінотеатрах склали 9,4 мільйона гривень.

Мої думки тихі: дивитись трейлер фільму онлайн

Інша частина інтерв'ю Ми робили кіно не для тижня прокату, – ексклюзивне інтерв'ю з творцями фільму "Мої думки тихі"

Імена інших лауреатів Четвертої Національної кінопремії "Золота Дзиґа" стануть відомі 3 травня. Вперше церемонія вручення пройде в онлайн-форматі. Тут ви можете дізнатись імена усіх номінантів.