Про це йдеться в екслюзивному інтерв'ю LifeStyle 24.

Читайте також: Годі примітизувати образ українця, – ексклюзивне інтерв'ю з творцями фільму "Мої думки тихі"

Планка дуже проста, є комедія ситуацій, комедія положень і комедія характерів. Наш фільм – комедія характерів, де головне розташоване між рядків, не проговорюється, а грається. Поміщаючи дивні характери у відповідні сцени і ситуації, ми вивільняли цей гумор, який більше звучить у паузах між словами, ніж у самих словах,
– сказав режисер Антоніо Лукіч.

Відома акторка Ірма Вітовська – виконавиця головної жіночої ролі в кіно "Мої думки тихі" пояснила, чим цей фільм відрізняється від повнометражних комедій, що вийшли за останні роки.

"Ми побачили, як фільми цього жанру стартонули, а тепер вони спадають. Це просто експлуатація образу Тарапуньки, яка до всіх пір тягнеться. І чомусь українці сприймають через цей персонаж. Це відходить, просто не всі зрозуміли, що це вже стає нецікаво. На обивателю ще експериментують, але є тенденції, що це вже таки не смішно. Це ми поїли і все. Натомість "Мої думки тихі" – картина, яка заходить, піднявши планку у сприйнятті гумору. Так, і не треба вже далі примітизувати образ українця, як якогось збірного персонажу з анекдотів, продовжувати стару свідому політику бачення такого персонажу... Наші персонажі не про тролення, вони – з любові", – прокоментувала фільм акторка.


Інтерв'ю з творцями фільму "Мої думки тихі" / Фото: Сергій Терещенко

Продюсер фільму Дмитро Суханов вважає, що запит на якісну українську комедію з'явився, оскільки все більше українців у регіонах поглинають світовий контент, що поступово витісняє несмак.

"У цьому є й велика заслуга того, що телебачення та кіно поступово витісняється інтернетом і стрімінговими платформами. Тобто все більше українців, навіть в регіонах, поглинають світовий контекст. Усе таки українські виробники медіа й телепродукту йшли на поводу у глядачів: якомога більше вульгарного контенту робили для заробляння грошей з якомога більших мас людей. А наразі на іноземному контексті наш глядач вчиться, у нього прищеплюється смак і він поступово витісняє несмак. Тому і виникає запит на якісну українську комедію", – вважає продюсер.

Друга частина розмови: Ми робили кіно не для тижня прокату, – ексклюзивне інтерв'ю з творцями фільму "Мої думки тихі"

Про що драматична комедія "Мої думки тихі"?

Згідно із сюжетом, зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити "незручну Україну" та вирушити в "привабливу Канаду". Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Стрічка молодого режисера Антоніо Лукіча отримала 5 відзнак на ОМКФ, 2 нагороди Нацпремії кінокритиків "Кіноколо", спеціальну нагороду на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах і вже була показана в 11 країнах. Кіно "Мої думки тихі" у широкому прокаті з 16 січня.

Мої думки тихі: дивіться трейлер фільму онлайн