Вже сьогодні, 19 вересня, улюбленець мільйонів Сільвестер Сталлоне знову постав перед шанувальниками в легендарному образі неперевершеного сміливця. Перший трейлер фільму "Рембо: Остання кров" опублікували представники компанії Lionsgate Movies на своєму YouTube-каналі у травні 2019 року. Вже тоді кіномани почали рахувати дні до прем'єра, яка одразу була запланована на осінь 2019 року.

Читайте також: Термінатор: Фатум: з'явився трейлер фантастичного бойовика

За сюжетом, через роки після переїзду в Арізону ветеран війни Джон Рембо страждає на посттравматичний стресовий розлад. Він мріє про спокійне і розмірене життя, яке хоче провести на ранчо свого батька, доглядаючи за кіньми. Проте наслідком проблем із психічним здоров'ям стають його часті появі у місцевому барі. Витягти знаменитого сміливця з критичної ситуації змогла лише біда, у яку потрапили його близькі.

Подруга головного героя Марія повідомляє йому, що її донька Габріель пропала безвісти під час подорожі до Мексики. Вона просить в Рембо допомоги і він, не роздумуючи, погоджується знайти дівчину. Під час пошуків він знайомиться з журналісткою, сестра якої також зникла. Як виявляється, дівчата стали жертвами сексуального рабства та торгівлі людьми. Рембо рішуче налаштований зупинити роботу організації, навіть, якщо для цього потрібно буде пролити останню кров.

Дивитися трейлер фільму "Рембо: Остання кров": відео