Перший офіційний тізер-трейлер фільму "Термінатор: Фатум" був опублікований на ютуб-каналі Paramount Pictures 23 травня. Зйомки стрічки відбувалися в Іспанії, Угорщині та США, а бюджет склав до 200 мільйонів доларів. На офіційному постері "Термінатора: Фатум" з'явилася 62-річна акторка Лінда Хемілтон, яка грає героїню Сару Коннор.

Читайте також: Прем'єру фільму "Термінатор: Фатум" в Голлівуді скасували через пожежі в Каліфорнії: подробиці

Сюжет гармонійно продовжує історію популярного фільму "Термінатор 2: Судний день". За ідеєю авторів проєкту, минуло 27 років відтоді, як Сара Коннор рятувала свого сина від термінатора, запрограмованого на вбивство. За цей час технології вдосконалились, а головній героїні доведеться очолити боротьбу проти нового модифікованого термінатора.

У фантастичному бойовику знялися Арнольд Шварценеггер, Маккензі Девіс, Наталя Рейес, Габріель Луна і Дієго Бонета. У фільмі також з'явиться 18-річна дівчина з Мексики, яку зіграла колумбійка Наталія Рейс.

Термінатор: Фатум: дивіться трейлер бойовика


Постер фільму "Термінатор: Фатум" / Instagram / @terminator

Що відомо про цикл фільмів "Термінатор"?Після виходу в 1984 році фільму "Термінатор", що мав приголомшливий успіх, були зняті "Термінатор-2: Судний день", "Термінатор 3: Повстання машин", "Термінатор: Спасіння прийде" і "Термінатор: Генезис". Арнольд Шварценеггер грав робота в чотирьох з цих фільмів. Режисерами фільмів став легендарний Джейс Кемерон. Перший фільм про "Термінатора" посідає 226 місце в списку 250 найрейтинговіших фільмів IMDb, а друга частина фільму – 41 місце.