Моторошний випадок трапився у Росії у підмосковному селі Іванівка в приватному будинку блогера в середу, 2 листопада. Згідно з інформацією видання Mash, будинок чоловіка знайшли не з першого разу: спочатку приїхала "швидка", яка нічого не виявила і передала інформацію поліції; згодом "швидка" все ж знайшла будинок і прибула з нарядом поліції. Блогера Reeflay після дачі всіх свідчень затримали.

До слова Катували людей і транслювали це в мережі: у Бердичеві викрили кримінальних блогерів

Варто додати, що весь цей час – з моменту, коли він намагався відкачати Валентину, і аж до приїзду поліції, яка попросила Reeflay виключити пряму трансляцію – увесь час підписники блогера бачили мертве тіло дівчини.

Що сталось з вагітною Валентиною?

За попередньою версією, ввечері 1 листопада блогер та його приятелька сильно посварились і він нібито вигнав її спати вагітною на балкон, а за іншими даними – на вулицю. Відтак, причиною смерті дівчини стало переохолодження – загибла довго стояла на морозі без верхнього одягу. За словами сусідів, дівчина навіть лежала на вулиці. Валентина також страждала від кишкового захворювання та зловживала спиртним навіть у статусі вагітної.

Сам Стас Решетников заявив, що Валентина зловжила спиртним, тому це могло призвести до її загибелі.

"Вона була моєю найкращою подругою. Правда чи хайп? Так, правда", – поділився блогер з користувачами мережі.

Reeflay показав у прямому ефірі смерть подруги: відео

Що кажуть про це підписники?

У російському ЗМІ "Стархит" додають, що шанувальники пари не вірять, що сталась така трагедія: на їхню думку, Стас і Валентина спеціально зробили інсценування заради популярності, а за поліцейських і медиків найняли акторів. Офіційних підтверджень смерті жінки поки також немає. Сам Стас Решетников вже давно має скандальну репутацію. Він неодноразово ображав жінок, показував в мережі, як б'ється з Валентиною, знущався над нею вагітною разом зі своїм другом, та одного разу навіть бризнув їй в обличчя перцевим балончиком.

Щодо Валентини, то за інформацією Telegram-каналів, жінка була маловідомою блогеркою та займалася проституцією. У відповідь на рукоприкладство Стаса вона погрожувала йому ножем. Щодо вагітності, то на початку листопада вона заявила, що вагітна, проте на невеликому терміні. Перед трагедією у мережі можна було побачити, як вона випиває.