Cosmo спростував популярні поради, які нібито повинні допомогти схуднути, а наспраді – можуть зробити тільки гірше.

Читайте також: Як схуднути без дієт: три прості правила від фітнес-тренера

Потрібно різко скоротити кількість калорій на день

Якщо ви вживали раніше 3 000 калорій на день, а потім різко почали споживати 1 000 - то організм лише сповільнить метаболізм, а зайві кілограми нікуди не дінуться. Обмеження в їжі має бути поступовим, і головне не лише кількість калорій, а й якість їжі, яку ви споживаєте.

Сувора дієта гарантує кращий результат

Сувора дієта, наприклад така, як відмова від цілих груп продуктів, менш ефективна, ніж правильне харчування. Ви дуже швидко втомитесь від одноманітної їжі, тож вірогідність зриву буде дуже велика.

Не їсти після 18:00

Звісно, якщо їсти вночі систематично – то зайві кілограми рано чи пізно з’являться. Їсти не варто за 2-3 години сну, вечеря повинна бути легкою. Якщо ви відчуваєте голод – випийте склянку кефіру.

Не перекушувати між прийомами їжі

Легкі перекуси – це корисно. Звісно, якщо це не бутерброди з маслом та ковбасою. Перекуси протягом дня допомагають тримати в нормі метаболізм, до того ж так ви убезпечите себе від сильного почуття голоду, а отже – й переїдання.

Жири гальмують схуднення

Жири необхідні кожному організму. Наприклад, жирні кислоти Омега-3, що містяться в рибі, а також мононенасичені жири (вони містяться в оливковій олії).