Освідчитися у коханні можна у класичний спосіб – наприклад, у ресторані, вдома або у колі найближчих друзів. Однак потрібно подумати й над більш оригінальним варіантом. Цікавими ідеями пропозиції руки й серця ділиться 24 Канал.

До речі 14 лютого чи в іншу дату: коли святкуватимуть День святого Валентина за новим календарем

Незвичний флешмоб

Втілити таку ідею у реальність досить складно, але можливо. Спершу потрібно знайти місце, де багато людей. Далі роздайте кожному по квітці, покажіть фотографію дівчини та попросіть вручити подарунок, коли вона буде проходити поруч. Як тільки флешмоб завершиться, вийдіть до коханої та вручіть красивий букет.

Запис пісні

Не обов'язково володіти неймовірним талантом, адже тут головне проявити свої щирі почуття. Згадайте вашу історію кохання та попросіть знайомих музикантів допомогти записати про неї пісню. Для того, щоб вразити дівчину ще більше, можете зняти кліп. Для такої події варто обрати якесь особливе місце.

Закохана параЯк освідчитися у коханні / Фото Unsplash

Пропозиція на сцені

Така ідея підійде для дівчини, яка не боїться публіки та спокійно реагує на велику кількість уваги. Запросіть кохану на концерт улюбленої групи, у кіно або театр, а наприкінці виступу зробіть пропозицію руки й серця. Звичайно, перед тим потрібно попередити організаторів про свою ідею, щоб все пішло за планом.

Домашній улюбленець

Кішка або пес можуть допомогти вам оригінально освідчитися у коханні. Такий спосіб є зручним, адже навіть не потрібно виходити з дому. Приготуйте смачну вечерю, включіть романтичний фільм та прикріпіть каблучку на нашийник домашнього улюбленця. Дочекайтеся найкращого моменту, закличте тварину до себе та зробіть довгоочікувану пропозицію руки й серця.

Сцена з фільму

Мабуть, у кожної закоханої пари є улюблений романтичний фільм. Ви могли дивитися його на першій зустрічі або тоді, коли наважилися зізнатися одне одному у коханні. Згадайте, як герой стрічки робив пропозицію руки й серця дівчині та спробуйте повторити сцену у реальному житті. Цей день точно запам'ятається.