Остання серію сьомого сезону серіалу "Гра престолів" на телеканалі HBO була презентована 27 серпня 2017 року. Восьмий сезон "Гри престолів" повинен вийти у 2019 році. Але вже головні герої серіалу стали справжніми знаменитостями, хоча дехто з них – взагалі й не думав про кар'єру на телебаченні.

Читайте також: Якби Тім Бертон зобразив героїв "Гри престолів": оригінальні ілюстрації

Емілія Кларк

30-річну Емілію Кларк запросили на роль Дейнеріс Таргарієн в 2009 році. До того вона грала в театрі Лондона, любила класичну літературу й узагалі не планувала робити кар'єру на телебаченні.


Емілія Кларк на обкладинках модних журналів

Після "Гри престолів" на Кларк посипалися пропозиції з Голлівуду: вона відмовилася від ролі Анастейши Стіл в "50 відтінків сірого", проте зіграла в продовженні "Термінатора"; стала обличчям аромату The One Dolce&Gabbana, з'явилася на обкладинці британського Vogue.

Наразі Емілія Кларк знімається у масштабній фантастичній опері Рона Говарда про Хана Соло (персонажа культової саги "Зоряні війни").

Софі Тернер

Британська актриса Софі Тернер підписала контракт на зйомки в "Грі престолів" лише в 14 років! До цього вона стажувалася в одному з лондонських театрів, а роль Санси Старк – стала для актриси першої серйозною роллю на телебаченні.


Роль Санси Старк – це перша серйозна роль Софі Тернер

Успіх не змусив на себе чекати: у цьому році рудоволоса Тернер стала обличчям Louis Vuitton, знялася в "Людях Х" і вже підписала контракт на участь в продовженні франшизи.

Кіт Герінґтон

До зйомок в серіалі "Гра престолів" Кіт Герінґтон – був маловідомим британським театральним актором. Серіал став його дебютом як у кіно, так і на телебаченні.

Сьогодні 30-річний Герінґтон – один з найвисокооплачуваніших акторів на телебаченні: за один епізод "Гри престолів" він отримує 1,1 мільйона доларів.


Кіт Герінґтон (зйомка для L'uomo Vogue)

Після "Гри престолів" Кіт Герінґтон отримує сотні пропозицій і встиг знятися в епічній драмі "Помпеї", "Сайлент Хілл", "Сьомому сині", а зараз завершує зйомки у Ксав'є Долана в фільмі "Смерть і життя Джона Ф. Донована".

У цьому році Герінґтон став обличчям парфумів The One Dolce&Gabbana, а в минулому з'явився на обкладинці L’Uomo Vogue.

Мейсі Вільямс

Мейсі Вільямс почала зніматись в серіалі "Гра престолів" в віці 14 років. Попри свій молодий після серіалу отримала роль в серіалі "Доктор Хто", стала обличчям бренду Converse й зайнялася благодійними проектами (Мейсі Вільямс – учасниця проекту з захисту дельфінів Dolphin Project).


Мейсі Вільямс почала зніматись в "Грі престолів" в 14 років

Актриса здобула визнання й у професійному середовищі: в своїй колонці для Entertainment Weekly письменник Стівен Кінг написав, що саме вона – головне відкриття серіалу.