Саме тому їх можна вживати у великих кількостях та не хвилюватись за свою фігуру.

Селера

Ця зелень не лише дуже корисна, але і є природнім антиоксидантом та містить добову норму вітаміну К. В одній порції середи – лише 6 калорій.

Читайте також: Вчені розповіли несподівану правду про користь соку

Чорниця

У цих ягодах багато клітковини. В одній порції чорниці міститься 14% клейковини, яка потрібна людині та лише 85 калорій.

Огірки

Найцінніше в огірку це його шкірка та насіння, тож не варто чистити цей овоч. Решта – це вода та клітковина. В одній порції зеленого овоча міститься 60 калорій.

Помідори

Томати – це чудове джерело лікопену. Ця речовина допомагає боротись з різними хронічними захворюваннями. Також в помідорах багато вітамінів А, С, В2, а також фолієвої кислоти, хрому, калію і клітковини. Калорійність одного середнього овоча – 25 калорій.

Грейпфрут

Регулярне вживання цього фрукта сприяє зниженню ваги, тож його сміливо можна називати дієтичним. В половинці грейпфрута – не більше 50 калорій.

Читайте також: ТОП-7 корисних властивостей томатного соку

Броколі

Цю зелену капусту вважають одною із найкорисніших, адже вона містить сульфорафан – це антиканцирогенна речовина, яка захищає організм від раку. Броколі також містить вітаміни А, С, Е і К і 31 калорію на порцію.

Цвітна капуста

Цей вид капусти також чудово підходить для людей, які худнуть чи тримають тіло у формі. Ним чудово можна замінювати картоплю, зробивши із качана пюре, або навіть зробити рис із цвітної капусти.