У твітері почав поширюватися хештег #RIPJKRowling, повідомляє 24 канал. Британську письменницю та авторку "Гаррі Поттера" Джоан Ролінг "поховали" через її нову книжку "Неспокійна кров".

До слова "Гаррі Поттер" і Лукашенко: митниця хоче доказів, що у книзі немає закликів до повалення влади

Нова книжка розповідає про серійного вбивцю, який перевдягається в жінок. Саме це користувачі розцінили як трансфобію, в якій Джоан Ролінг звинувачувалась раніше. У рецензії видання The Telegraph автори написали, що "мораль книги, здається, така: ніколи не довіряти чоловікові в сукні".


Обкладинка книги / Фото з відкритих джерел

"Неспокійна кров" є п'ятою книгою в серії романів про детектива Корморана Страйка. Джоан Ролінг видає її під псевдонімом Роберт Гелбрейт. У ній письменниця описує розслідування зникнення Марго Бемборо, яка, як вважається користувачами твітеру, стала жертвою Денніса Крида, серійного вбивці-трансвестита.

Однак, не всі люди засудили Джоан Ролінг. Письменник Джеймс Дрейфус, наприклад, підтримав колегу. "Той факт, що огидний хештег #RIPJKRowling в трендах в цій безладній платформі, говорить вам все, що вам потрібно знати про мислення цих людей. Прочитайте коментарі. Ніколи більше не просіть мене пояснити мою позицію з цього приводу. Це маячня", – написав він.