Преображення Господнє описане в Євангелії явленням Божественної величі та слави Ісуса Христа перед його трьома найближчими учнями під час молитви на горі Фавор, пише 24 канал.

Читайте також Медовий, Яблучний, Горіховий Спаси 2022: традиції та звичаї, які слід знати

На Преображення Господнє віряни традиційно йдуть в церкву освячувати яблука та інші фрукти – дари літнього врожаю. Привітайте в цей світлий день рідних та близьких вітаннями у прозі та віршах.

Привітання з Преображенням Господнім у прозі

Вітаю з цим світлим і по-справжньому великим святом! Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди! Це світле свято, що дарує надію і віру, тому насолоджуйтесь ним, як насолоджуєтеся свіжими серпневими яблучками!

***

З світлим святом! Нехай Преображення Господнє наповнить миром і добром людські серця, а чистотою і світлом – їх помисли. Возрадуйся і насолоджуйся цим днем, і нехай освячене яблучко виконає твоє заповітне бажання.

***

У свято Преображення Господнього бажаємо всім великого успіху і щастя. Нехай ваша мрія обов'язково стане реальністю, нехай ваше життя буде світлим і прозорим, як джерельна вода. Нехай кожна мить вам дарує світло, любов і розуміння. Нехай птах щастя допоможе виконати всі бажання. Нехай Господь вам дарує тільки благословення.

***

Сьогодні літо переходить в осінь, настає перетворення не тільки Господа нашого, але й природи. Сьогодні Богородиця в Раю роздає діткам гостинці й яблука з райського саду. Зі Спасом нас всіх!

***

Вітаю вас з Преображенням Господнім і Яблучним Спасом! Бажаю, щоб у вашому житті Господь займав найголовніше і найпочесніше місце, щоб у ваших серцях яскраво горів вогонь любові і милосердя! Нехай ваші очі не втомлюються вивчати Слово Боже, серце співчуває хворим і сиротам, руки не втомлюються допомагати нужденним, а любові вистачає на весь світ, який створив і зберігає наш великий Творець – Ісус Христос.

***

Преображення Господнє – це світле, чисте свято! Вітаємо вашу сім'ю, бажаємо здоров'я і всіх благ у цей божественний день!


Привітання з Преображенням Господнім у прозі та віршах

Привітання з Преображенням Господнім у віршах

Преображення Господнє
Відкриє світло нехай вам сьогодні,
Заповнить душу теплотою
Та обдарує добротою.
Радійте, моліться Богу,
Відкрийте вірі ви дорогу.
Комфорт душевний збережіть,
Та впевнено до мрії йдіть.

***

За вас молюся я дуже вірно Богу,
Щоб вимолити вам легку дорогу!
Щоб попросити сьогодні у Творця
Вам здоров'я і щастя без кінця!

І в честь Преображення Господнього
Вам побажати так щиро сьогодні,
Щоб жили ви гідно і приблизно
І вірі в Бога були вічно вірним!

Нехай вас Господь завжди оберігає,
Нехай мудрість кожен день вам посилає!
Бажаю віри повік не засумніватися
І кожен день відчайдушно молитися!