Успенський піст є одним із чотирьох багатоденних постів у році, пише 24 канал. Дата Успенського посту є незмінною та щороку припадає на 14 серпня та закінчується 27 серпня, напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Читайте також Успенський піст 2022: календар харчування на кожен день

Привітання з Успенським постом у прозі

В Успенський піст мені хочеться побажати щасливих днів життя і добрих хвилин радості, проведених з близькими і дорогими людьми. Нехай душа позбудеться всіх тривог і сумнівів, нехай серце зможе зрозуміти справжній сенс життя і впустити в нього світлу надію і любов.

***

Успенський піст дійшов до нас з давніх часів християнства і закликає до наслідування Божої Матері, яка перед сходженням на небо проводила дні в невпинному пості і молитві. Давайте ж так, як наша багатомилостива заступниця Матір Божа змиримо свої душі і стримаємо запал веселощів, щоб долучитися до посту і прийти до свят Преображення Господнього та Успіння Божої Матері очищеними від гріхів і оновленими!
***

Нехай Успенський піст дозволить залишити всі печалі, біди, смутки і розчарування за порогом минулого, нехай стане світ навколо добрішим, нехай серце твоє відкриє нові горизонти гармонії, милості і щастя. Від щирого серця бажаю встигнути сказати "Прощавай" образам і привітати добрі надії і свої щасливі мрії.

***

Бажаю в цей Успенський піст дотримуватись не тільки тілесні правила, але й духовні. Нехай сварки розвіюються ще до того, як встигнуть розпочатися, а думки будуть звернені до Бога. Цей піст — очищення, після якого кожен з нас стане оновленим.

***

В Успенський пост побажати хочу звільнити душу і серце від старих образ і нечистих помислів, позбавити тіло від усього грубого і непотрібного, пізнати справжню силу віри і поселити в собі надію, відкинути геть страх і радіти кожному подарованому дня.


Успенський піст припадає на Медового Спаса

Привітання з Успенським постом у віршах

Успенський піст прийшов у дім

Очистить душу радо всім

І всі хто не згрішать

Отримають Божу благодать.

***

Успенський піст досить суворий,

Але зовсім він не довгий,

Не можна їсти м'ясо, молоко,

А також рибу та яйце.

Тільки овочі та мед

Успіх у житті принесе.

***

Бажаю в піст тобі удачі

І щастя й радості в достатку

Нехай життя тече як мед

І радості буде поверх.