День пасічника почали відзначати в Україні ще з 1997 року, пише 24 канал. Робота пасічника є досить кропіткою та важкою, однак завдяки їхній праці ми маємо смачний мед.

Читайте також День пасічника 2022: картинки-привітання зі святом

Бджільництво вимагає надзвичайної віддачі та посидючості, та навіть відваги, тому привітайте з професійним Днем пасічника всіх знайомих щирими словами у прозі та віршах.

Привітання з Днем пасічника у прозі

Щиро вітаю вас з Днем пасічника! Бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!

***

Нехай ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті. Плідної Вам співпраці, щедрого медозбору, хай здійснюються Ваші мрії і надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров'я!!!

***

Вітаю з Днем пасічника України! Бажаю взаєморозуміння зі своїми працьовитими бджілками, найсмачнішого меду і незліченних солодких моментів в житті! Нехай праця на пасіці радує високими досягненнями і прекрасними результатами, щедрим медовим врожаєм і веселим дзижчанням, приємним для душі і серця!

***

В це свято, в День пасічника, бажаємо вам освятити в храмах чудові ароматні яблука і новий урожай бурштинового тягучого меду, пригощаючи своїх друзів і близьких, даруючи привітання пасічникам і дякувати їм за працю! Нехай солодкі ласощі сьогодні набувають свою чудодійну цілющу силу!

***

Мій вірний друг. В твоє професійне свято — День Пасічника бажаю тобі смачного меду, не кусючих бджіл, любові до життя і багато веселощів, люблять дітей і вдячних онуків, хай мед буде тобі цілющим! Зі святом тебе!

***

Вітаю з Днем бджільництва України! Бажаю тобі благополуччя, взаєморозуміння та наполегливості. Нехай твої бджілки приносять смачний мед.

***

Вітаємо всіх українців з Днем пасічника! Нехай це свято стане приводом насолодитися в’язким солодким ароматом цілющого меду і подарувати слова подяки всім, хто трудиться для того, щоб бджолині сім’ї з максимальним комфортом виконували свою роботу.

***

Пасічник, спасибі за допомогу, надану сім’ям смугастих трудівників, які дарують нам чудодійний продукт – мед! Нехай у День пасічника України твій дім, наче вулик, буде сповнений добрими гостями і коханими людьми, а поздоровлення і тости в твою честь нехай звучать, ніби мелодійне щебетання підопічних!

Привітання з Днем пасічника у віршах

Від всіх хто боїться бджіл, але любить мед,
Від всіх в кого болить горло, але немає власної пасіки,
Від усіх тих, хто знає ціну праці пасічника,
Від усіх медоїдів – Вам велике спасибі!
З професійним святом, з днем пасічника!
Щастя, здоров’я і довголіття!

***

Над квітучим садом –
Дзвін гостей бджолиних,
Поруч із квітками –
Комах жовто-спинних.
Трударі літають
Від квітки до квітки,
І нектар збирають
Годувати діток.
В вулику самому
Він переробиться,
І медом до дому
До нас заявиться!
Зі святом, дорогі пасічники!