Про перші деталі розслідування повідомляє видання The Daily Mail. Стало відомо, що принцеса Діана за 24 години до того, як інтерв'ю мало вийти в ефір, нервувала і хвилювалась.

До слова Крістен Стюарт зіграє принцесу Діану: як актриса вживається у цю роль

Зокрема, Леді Ді зателефонувала астрологині Деббі Френк. Вона повідомила, що в принцеси Діани в останній момент виникли сумніви стосовно того, чи варто розголошувати деталі її шлюбу на публіку, тим паче в ефірі загальнонаціонального каналу. Деббі Френк зазначила, що Леді Ді розуміла, що вже занадто пізно зупиняти вихід її розмови з журналістом.

Вона зателефонувала мені за день до виходу програми в ефір і сказала: "Я зробила дуже серйозний крок, і, я сподіваюся, що він був правильним, і не викличе занадто серйозного резонансу. Мені потрібно було розповісти свою історію
– пора людям почути правду", – розповіла астрологиня.


Принцеса Діана на інтерв'ю / Getty Images

Принцеса Діана хвилювалась, що це інтерв'ю викличе негатив з боку британського суспільства до неї. Але вона заспокоїлась після виходу розмови в ефір, бо побачила, що опитування показали позитивну реакцію глядачів.

Втім, Деббі Френк, яка була довіреною особою Леді Ді, наголосила, що Мартін Башир маніпулював принцесою, втерся у довіру і показував їй фальшиві документи. Також він розповідав, що служба безпеки планувала її вбивство.

Нагадаємо, після звинувачення брата принцеси Діани Чарльза Спенсера в маніпулятивному інтерв'ю, яке взяв у неї журналіст BBC Мартін Башир, служба новин почала власне розслідування. Син принцеси Діани, принц Вільям, назвав цю справу "правильним кроком".