Наприкінці березня стало відомо, що Гаррі та Меган перебралися з Канади, де провели останні кілька місяців свого сімейного життя, до Каліфорнії. Саме в США подружжя вирішило продовжувати будувати свою кар'єру, незалежно від британської монаршої родини. Проте, незважаючи на численні припущення громадськості, принц Гаррі не планує отримувати подвійне громадянство, а збереже лише британське.

Читайте також Чому принц Гаррі та Меган Маркл саме в квітні склали королівські обов'язки: припущення ЗМІ

Як повідомляє видання Enews, принц Гаррі та Меган Маркл житимуть у Лос-Анджелесі за візою. "Гаррі не претендує на отримання грін-карти або подвійного громадянства найближчим часом", – проінформували інсайдери.

Таке рішення родини обгрунтоване тим, що заради американського громадянства принцу Гаррі доведеться відмовитися від титулів, які він зберіг у Великій Британії після зречення від королівських повноважень. Крім того, йому доведеться сплачувати податки до державного бюджету США з прибутків, які він отримуватиме у будь-якому куточку світу.

Натомість Гаррі може отримати бізнес-візу у випадку готовності інвестувати в американську економіку або ж спеціальну візу для "людей з надзвичайними здібностями або досягненнями".

Варто нагадати, що США – цілком прогнозований вибір місця проживання для подружжя Меган та Гаррі, адже колишня акторка планує повернутися до кар'єри в Голлівуді. Нагадаємо, що Меган Маркл вже розпочала співпрацю з Disney, а у квітні картина з'явиться на екранах. Її голос можна буде почути в документальному фільмі "Слони".