Після того, як принц Гаррі та Меган Маркл наважилися розпочати фінансово незалежне життя та відійти від королівських повноважень, преса вибухнула обговореннями про повернення герцогині до акторської кар'єри. У січні з'явилися підтвердження, що вона буде озвучувати мультфільми студії Disney.

Читайте також Автори "Сімпсонів" запропонували Меган Маркл роботу

Лише зараз стало відомо, що голос Меган Маркл можна буде почути в документальному фільмі "Слони", який екранізує подорож диких тварин через пустелю Калахарі в Південній Африці. Картина з'явиться на платформі вже 3 квітня.

Відомо, що всі гроші за записи представники Disney будуть перераховувати на рахунок організації Elephants Without Borders, відомої захистом тварин від браконьєрів.

Варто зауважити, що Меган Маркл також стане ведучою 10 епізодів реаліті-шоу на стрімінговій платформі Netflix та даватиме героям поради щодо сімейного життя. Крім того, її агенти активно підшукують ролі у фільмах про супергероїв. Якщо прибутки від роботи з Disney будуть спрямовані на рахунок організації Elephants Without Borders, то зйомки у стрічках Marvel можуть суттєво поповнити родинний бюджет герцогів Сассекських.