Гаррі та Меган заявили, що папараці незаконно сфотографували їх сина на подвір'ї власного будинку. Це сталося під час пандемії COVID-19, коли сім'я перебувала на карантині. Про це повідомляє видання BBC.

Читайте також Королівський палац не вітатиме Меган Маркл з днем народження

Королівська пара вважає такий вчинок журналістів вторгненням у їх особисте життя. Адвокат запевняє, що законодавство Каліфорнії, де проживають Гаррі та Меган, гарантує право на приватне життя у власному будинку. І жодні дрони та вертольоти не можуть забрати це право.

У судовому позові йдеться про те, що журналісти за допомогою дрона зробили світлини 14-місячного сина британського принца Гаррі та Меган – Арчі.

Деякі папараці та ЗМІ запускали безпілотники всього за 6 метрів над маєтком родини тричі на день, щоб отримати знімки подружжя та їх маленького сина в приватному будинку,
– написано у заяві.

Папараці постійно слідкують за їхнім життям. А після переїзду пари із Лондона до Лос-Анджелеса увага до них стала ще більшою. Зокрема, сім'я стверджує, що над їхнім подвір'ям літають гелікоптери, а в паркані вирізають дирки. Вони прагнуть розсекретити тих, хто це робить та зупинити їх, адже таким чином журналісти намагають заробити гроші на фотографіях пари.