У колоритній кінострічці розповідається історія про справжнє життя "Супер Миколая". Курйозні ситуації починаються з того, що звичайна, на перший погляд, сім’я Василенків напередодні різдвяних свят переїхала у Карпати. Неочікувано на порозі їхнього будинку з'являється "Миколай", який насправді є переодітим злодієм. Протистояти бандиту беруться діти, які прагнуть врятувати справжнього святого.

Читайте також: "Проста послуга": брехня, вбивства, зникнення і інші явища, які спричиняє жіноча дружба

"Пригоди S Миколая" – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання,
– розповіла продюсер фільму Марія Каель.

Кінострічку сміливо можна назвати сімейною, адже кумедна зимова історія може сподобатись людям різного віку.

"Я сподіваюсь і вірю, що фільм "Пригоди S Миколая" зможе доторкнутися до душі кожного, незважаючи на вік. Буде багато магії, гострого гумору і красивих ефектів. Та головне – це настрій, настрій справжнього новорічного свята: коли в сім’ї все добре, а навкруги все овіяне гармонією та зимовим сяйвом", – зазначив режисер Семен Горов.

Відомо, що у фільмі знялись українські знаменитості. Зокрема, Маша Єфросиніна та Василь Вірастюк. Зірки перевтілилися у незвичні для глядачів образи, які неодмінно запам'ятаються кіноманам. Українці зможуть побачити комедію 13 грудня 2018 року.


Маша Єфросиніна у фільмі "Пригоди S Миколая"

Дивіться трейлер до фільму "Пригоди S Миколая" (відео):