Перший проморолик від Disney+ з'явився в мережі 1 січня 2020 року. У відео можна побачити фрагменти з фільмів, які були презентовані у 2019 році, серед яких "Король Лев" та "Аладдін", а також одні з найбільш очікуваних проєктів 2020 року – 2-й сезон "Мандалорця", прем'єру "Сокіл та Зимовий Солдат", а також стрічку "ВандаВіжн" (WandaVision).

Дивіться також "ВандаВіжн": у мережі опублікували перший трейлер до серіалу Marvel

Як відомо, над створенням серіалу "ВандаВіжн" працюють компанії Disney та Marvel. Сюжет розгортатиметься навколо Червоної Відьми та андроїда Віжна. Творці обіцяють, що перша половина сезону буде з закадровим сміхом, а фінал безпосередньо впливатиме на події продовження повнометражного фільму про Доктора Стренджа.

Так, якщо раніше прем'єра "ВандиВіжн" була запланована на 2021 рік, то представникам Disney вдалося приємно здивувати своїх фанатів, повідомивши, що серіал вийде у 2020 році.

Ще: "Сокіл та Зимовий солдат": що відомо про найочікуваніший серіал від Disney та Marvel

Актори і ролі серіалу "ВандаВіжн"

Елізабет Олсен – Ванда Максимова (Багряна відьма)

Пол Беттані – Віжн

Кет Деннінгс – Дарсі Льюїс

Тейона Перріс – Моніка Рамбо

Також днями у США відбувся масштабний спортивиний захід Супербоул-2020, на якому компанії Disney та Marvel представили коротку відеозбірку з фрагментами очікуваних стрічок 2020 року. Серед них – "ВандаВіжн".

Відеозбірка з фрагментами з "ВандиВіжн" від Disney: ролик

Дивитися проморолик від Disney: відео