Офіційну заяву зробив директор Заворотнюк Стас Христов, який від імені родичі закликав вірити лише офіційним заявам в авторитетних ЗМІ. Зокрема, йдеться про ситуацію, яка виникла цими днями – низка російських видань поширила інформацію, що Заворотнюк, начебто, вже померла.

Читайте також: Анастасію Заворотнюк виписали з московської лікарні, – ЗМІ

Анастасія Заворотнюк і її оточення просять припинити спекуляції навколо її здоров’я і закликають людей вірити тільки тій інформації, яка з’являється в офіційних ЗМІ. Ми просимо поважати рішення актриси і її сім'ї,
– заявив Стас Христов в деяких Telegram-каналах, передають в "НТВ".

За останніми даними телеграм-каналу Mash, акторку виписали із клініки, де вона перебувала упродовж місяця. Родичі вже перевезли Анастасію Заворотнюк з приватного шпиталю та домовились про продовження курсу лікуванні в іншому медичному центрі. Стан акторки залишається вкрай складним.

Журналісти також дізнались, що в 48-річної Анастасії Заворотнюк виявили парез – параліч правої руки. Актриса вже почала процедури, які допомагають їй відновити рух кінцівки, але вона не може самостійно пересуватись, а вправи у воді вона виконує тільки за допомогою медсестер. Наразі родичі Анастасії Заворотнюк не покидають її одну в клініці – чоловік та мама акторки почергово наглядають за нею.

Ексколега та ексчоловік актриси по серіалу "Моя прекрасна няня" Сергій Жигунов дав власний коментар з приводу госпіталізації Заворотнюк. Він розповів, що представники Європейського медичного центру поводились некоректно щодо зіркової пацієнтки, оскільки, на його думку, лікарі не повинні були казати про її шанси на життя та важке захворювання. Він переконаний, що такий діагноз може змусити будь-яку людину припинити боротись за життя.

Читайте також: Не давали нормально лікуватись, – ексчоловік Анастасії Заворотнюк пояснив зміну клініки

Також про хворобу Анастасії не повинні були дізнатись ЗМІ, оскільки поклали її у кліні під іншим ім'ям. Але журналісти все ж довідались про недугу акторки та навіть пропонували медикам мільйон рублів за фото важкохворої Анастасії Заворотнюк. І хоч охорону клініки суттєво посилили, залишатись у Європейському медичному центрі акторка більше не могла. Перевестись в реабілітаційну клініку Москви було виключно її рішенням.

Що відомо про хворобу Анастасії Заворотнюк?

Інформація про хворобу Анастасії Заворотнюк, а саме – рак мозку, з'явилась у ЗМІ на початку серпня 2019 року. Тоді ж про її ймовірну недугу розповіли її сусіди, які зазначали, що актриса тривалий час скаржилась на постійний головний біль. Причиною такої хвороби називали ін'єкції краси, для виготовлення яких використовували стовбурові клітини. Після неуспішного лікування в Польщі родичі відвезли Анастасію Заворотнюк у Москву. Тоді ж у ЗМІ почала ширитись новина, що актриса впала в глибоку кому і той їй залишилось жити лічені дні.

За іншою інформацією, актриса проходила лікування в Німеччині, однак її стан здоров'я погіршився через хірургічне втручання. Медики тоді їй начебто провели трепанацію черепа, щоб дістатися до пухлини, втім вони не дали бажаного результату. Протягом кількох місяців ані Анастасія Заворотнюк, ані її родичі, представники чи лікарі не коментували резонансних новин про її недугу.