З початку серпня ім'я Анастасії Заворотнюк не зникає з заголовків російських ЗМІ. У пресі зазначають, що в 48-річної акторки виявили рак головного мозку. Родичі акторки не підтверджують чуток про страшний діагноз, але й не спростовують моторошної інформації. На сайті російського видання "Комсомольська правда" з'явилися коментарі знайомих і сусідів Анастасії Заворотнюк.

Читайте також: Залишилось жити кілька днів: що відомо про стан здоров'я Анастасії Заворотнюк

За їхніми словами, зовнішній вигляд раніше стрункої зірки серіалу "Моя прекрасна няня" насправді кардинально змінився. Жителі елітного селища Крекшино, що в Новій Москві, стверджують, побачивши сусідку (саме там розташований будинок Анастасії Заворотнюк, – LifeStyle 24) , не впізнали її.

Зараз, начебто, поклали в лікарню. А до цього, влітку, вдома була. Але в селищі її майже не бачили, я думала, в Америку до доньки полетіла. Але потім бачу, Валя плаче постійно. У Насті, каже, сильно голова болить, спати не може,
– зазначила сусідка знаменитості.

Пізніше жінка додала, що після її особистої зустрічі з Анастасією Заворотнюк, ледь впізнала акторку. "Чесно кажучи, навіть не впізнала її. Адже вона завжди худенька була, як статуеточка. А тут така повна, зовсім інша людина. І волосся її, розкішного, ніби немає, косиночка на голові. Це все від ліків", – запевняє жителька села Крекшино.


Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов, 1 березня 2019 року / Instagram / @a_zavorotnyuk

Читайте також: Анастасія Заворотнюк частково паралізована: лікарі ввели акторку в медикаментозну кому

Проте близький друг чоловіка актриси, який не захотів називати своє ім'я, запевняє, що зовніший вигляд Анастасії – наслідок пологів у 47-річному віці. А сам Петро Чернишов під час їхньої розмови заперечив онкологію дружини.

Він підтвердив, що Настя ще не прийшла в форму після пологів. Вона помітно погладшала і це її пригнічує,
– заявив близький друг сім'ї.

Варто нагадати, що у 2018 році, у 47-річному віці, Анастасія Заворотнюк народила доньку. В інтерв'ю для російського видання Hello вона розповіла, що тримала в таємниці вагітність, аби в разі невдачі уникнути жалю від оточення та ЗМІ.


Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов з новонародженою донькою / Instagram / @a_zavorotnyuk

Наразі стан здоров'я Анастасії Заворотнюк різко погіршився. За словами продюсера "Ласкавого мая" Андрія Разіна, лікарі прогнозують, що акторці залишилось жити всього кілька днів. Окрім цього, він припустив, що причиною онкологічного захворювання Анастасії Заворотнюк були процедури з використанням стовбурових клітин. Цей метод омолодження, як переконує Андрій Разін, використовувала і Жанна Фріске, яка померла від раку у 2015 році. Як і Заворотнюк, співачка розпочала курс лікування після народження дитини.