Як повідомляє Telegram-канал Mash, лікарі пішли на радикальні заходи через вкрай важкий стан артистки – здоров'я погіршується через набряк мозку і запалення легенів, викликане важкою хворобою. Відтак Заворотнюк ввели в медикаментозну кому.

Фахівці наразі обговорюють, чи можливо провести необхідну операцію. Медики висловлюють побоювання про те, як організм Заворотнюк перенесе наркоз.

Лікарі діагностували парез правої частини тіла на тлі важкої хвороби, вражена права рука. Актриса досі перебуває в реанімації, куди її привезли з польської клініки. Нейрохірурги розглядають можливість операції, хоча будь-яке втручання зараз може бути небезпечним,
– йдеться у повідомленні Mash.

Читайте також: Зірка серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації: подробиці

Наразі стан здоров'я Анастасії Заворотнюк залишається вкрай важким. Операцію зірці не можуть зробити, оскільки будь-яке хірургічне втручання може призвести до її смерті.

Водночас продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін зумів поспілкуватись із московськими лікарями, які борються за життя Анастасії Заворотнюк. За його словами, жоден медик не дає гарантій на одужання акторки. Причиною захворювання, як переконує Разін, могли стати процедури з використанням стовбурових клітин. Цей метод раніше використовувала співачка Жанна Фріске, яка померла від раку 2015 році.