Таке рішення прийняв стрімінговий сервіс Hulu, який у 2017 році вперше показав серіал на своїй онлайн-платформі. У виданні Variety зазначається, що кінострічка стала однією з найбільш популярних і завантажуваних на ресурсі, відтак глядачі побачать продовження антиутопічної історії.

Читайте також: Працювала з задоволенням, – Елізабет Мосс розповіла про зйомки серіалу "Розповідь служниці"

Щодо сюжету та прем'єрної дати, то жодних деталей поки не називають. Додамо, що поряд з плануванням четвертого сезону, письменниця Маргарет Етвуд також працює над продовженням роману "Розповідь служниці", на основі якого було екранізовано стрічку.

Дивитися трейлер до третього сезону серіалу "Розповідь служниці": відео

Що відомо про серіал "Розповідь служниці"?Як зазначалось вище, його зняли за мотивами однойменної книги Маргарет Етвуд – перша книга була опублікована в 1985 році. За сюжетом, події відбуваються в майбутньому, у вигаданій країні Галаад, де правлять лише військові чоловіки. Через надлишкове забруднення повітря лише одна зі ста жінок здатна народжувати дітей.

Тому здатних до дітородіння дівчат силоміць тримають у спеціальних приміщеннях. Також таких жінок навчають спеціальним вмінням, після освоєння яких вони стають сурогатними матерями в офіцерів. Дівчатам у Галааді заборонено робити те, що може робити звичайна сучасна жінка: читати, писати, кохати, працювати і тому подібне. Вони носять лише червоний одяг і повністю підкорюються чоловікам.