Нещодавно на екрани вийшов третій сезон серіалу "Розповідь служниці". Фанати одразу ж помітили кількість жорстоких і похмурих сцен у нових епізодах, які неабияк насторожували. Однак головна героїня Елізабет Мосс розповіла для видання MSN, що отримувала задоволення від процесу.

Читайте також: Зірка серіалу "Розповідь служниці" стала зіркою австралійського Elle

Саме за цю роботу вона отримала престижні нагороди Еммі та Золотий глобус, тому, за її словами, весь знімальний процес приніс лише позитивні враження.

Ви працюєте по 60-70 годин на тиждень, і робота повинна бути зроблена. І я отримую від цього задоволення. Приємно робити те, що, як я відчуваю, є дуже важливим і пов'язано особисто зі мною,
– сказала Елізабет Мосс.

Що відомо про серіал "Розповідь служниці"?Його зняли за мотивами однойменної книги Маргарет Етвуд – перша книга була опублікована в 1985 році. За сюжетом, події відбуваються в майбутньому, у вигаданій країні Галаад, де правлять лише військові чоловіки. Через надлишкове забруднення повітря лише одна зі ста жінок здатна народжувати дітей.

Тому здатних до дітородіння дівчат силоміць тримають у спеціальних приміщеннях. Також таких жінок навчають спеціальним вмінням, після освоєння яких вони стають сурогатними матерями в офіцерів. Дівчатам у Галааді заборонено робити те, що може робити звичайна сучасна жінка: читати, писати, кохати, працювати і тому подібне. Вони носять лише червоний одяг і повністю підкорюються чоловікам.