Про це її родичі повідомили для видання Le Parisien.

Причина смерті не називається. Проте відомо, що в останні роки актриса мала серйозні проблеми зі здоров'ям. Зокрема, вона перенесла три інсульти, а після крововиливу в мозок втратила здатність говорити. Крім того, в 2013 році їй була проведена друга операція на серці.


Мірей Дарк

Мірей Дарк народилася в 1938 році у французькому місті Тулон. До того часу, як вона відмовилася від великого кіно через проблеми з серцем, Дарк завоювала серця кіноманів, ставши однією з найпопулярніших актрис французького кіно, особливо в 1960-х і 1970-х роках.


Мірей Дарк

За свою кар'єру вона знялася більш ніж в 50 фільмах, серед них – "Повернення високого блондина" Іва Робера, "Гра в ящик" і "Крижані груди" Жоржа Лотнера, "Борсалино" Жака ДеРей, а також "Повернення докучливої комашки" Жерара Піреса.

Вона стала просто світовою сенсацією, коли з'явилася в комедії "Високий блондин у чорному черевику" в легендарній сукні, яку згадують до сьогодні.


Мірей Дарк

Що також цікаво, Мірей Дарк у 1970-х зустрічалася з актором Аленом Делоном. І від того часу декілька разів поновлювала свої стосунки разом з ним. Після того у зірки було ще два шлюби.

У 2005 році актриса стала Лицарем Почесного легіону Франції.


Ален Делон і Мірей Дарк в молодості


Ален Делон і Мірей Дарк (2009 рік)

Читайте також: Помер відомий режисер "жахів" Тоуб Хупер