Про це повідомляють на Variety.

Тоуб Хупер народився 25 січня 1943 року в Техасі. Сферою кіно він почав захоплюватися вже з 9 років, а до режисерської кар'єри він працював оператором навчальних фільмів та викладав в коледжі.

Фільм жахів "Техаська різанина бензопилою", знятий в 1974 році, неодноразово потрапляв в рейтинги найкращих фільмів в жанрі хоррор. У 1986 році Хупер зняв продовження, "Техаську різанину бензопилою-2". Як відомо, ідея картини належить йому самому, він виступив режисером, продюсером і сценаристом стрічки. Зібравши молоду команду зі студентів і колег, Хупер зняв першу малобюджетну "Техаську різанину" всього за два тижні.

А в 1982 році вже зняв фільм "Полтергейст" за сценарієм Стівена Спілберга. У 1983 році за цю Хупер отримав премію "Сатурн", яка вручається авторам науково-популярних і фентезійних робіт, а також фільмів жахів. Картина також була номінована на три премії "Оскар".

Тоуб Хупер також зняв такі кінокартини як "Смертельна пастка", "Кошмар будинку на пагорбі", "Морг" та інші. Загалом фільмографія його режисерських робіт налічує близько 25 кінострічок.

Читайте також: Успішний голлівудський актор-комік помер у Лас-Вегасі