Солістка колективу "Фристайл" померла у віці 56 років. Про смерть Ніни Кірсо повідомила її сестра Алла, опублікувавши прощальний допис у фейсбуці. З червня 2018 року зірка перебувала в комі, а її стан лише погіршувався. Сайт 24 каналу пропонує ознайомитися з біографією знаменитості та найкращими хітами.

До теми Померла Ніна Кірсо – солістка гурту "Фристайл"

Біографія Ніни Кірсо

Майбутня зірка радянської естради народилася 4 серпня 1963 року в Полтаві. Любов до музики у неї від батьків, які активно долучалися до творчості, співали та грали на музичних інструментах. Попри те, що Ніна Крісо закінчила музичну школу за класом фортепіано та співала у хорі, вона не стала обирати творчу професію. Вона вступила до інституту та здобула освіту інженера, паралельно займаючись музикою.

Першою сходинкою Ніни Кірсо в музичній індустрії став колектив "Олімпія", керівником якого був Анатолій Розанов. Після перших успішних виступів 1988 року гурт взяв іншу назву "Фристайл", з якою й підкорив серця мільйонів меломанів. Перший альбом "Получите" музиканти записали в рідній Полтаві.

Пік популярності "Фристайл" припав на буремні 90-ті. 2005 року гурт випустив альбом-збірку "Капелька. Любимые песни", а 2014 року колектив записав останній альбом "Юбилейный 10". Ніна залишалася єдиною дівчиною у чоловічому колективі, який й допоміг їй побудувати сім'ю з продюсером та композитором Анатолієм Розановим.


Гурт "Фристайл" / Фото: Instagram / @ninakirso

На час їхнього знайомства, у Анатолія Розанова уже була сім'я і донька від першого шлюбу. Артистка радо прийняла дівчинку у новій сім'ї, а вже у 1998 році подарувала чоловікові сина Максима, який згодом почав з'являтися на сцені з батьками. Нині хлопець виховує дівчаток-двійнят.


Ніна Кірсо з чоловіком / Фото з відкритих джерел

Популярні пісні солістки гурту "Фристайл"

Фристайл – Целуй меня горячей: дивіться відео онлайн

Фристайл – Цветет калина: дивіться відео онлайн

Фристайл – А на небе луна: слухайте пісню онлайн

Фристайл – Капелька: дивіться відео онлайн

Фристайл – С днем рождения, мама: дивіться відео онлайн