Кілька годин тому померла співачка Ніна Кірсо. Смерть зірки настала після тривалої боротьби за життя. У червні 2018 року вона впала в кому після інсульту, а її стан лише погіршувався. Сьогодні, 30 квітня, сестра солістки "Фристайлу" опублікувала прощальний допис у фейсбуці зі знаменитістю та повідомила про втрату.

Читайте також Солістка гурту "Фристайл" Ніна Кірсо у комі: що сталося та що про неї відомо

"Годину тому не стало моєї улюбленої сестрички… Прошу молитов за новопредставлену рабу Божу Ніну", – написала сестра Алла.

Свої співчуття висловили й колеги по сцені Ніни Кірсо, опублікувавши повідомлення на офіційному сайті колективу. "Ми з глибоким сумом повідомляємо, що 30 квітня 2020 року в Полтаві після важкої тривалої хвороби померла Ніна Владиславівна Кірсо. Ми дружили і творили разом з 1983 року, з часів самодіяльності. Ніна Кірсо брала безпосередню участь у створенні групи "Фрістайл", її голос звучав в наших найкращих піснях. Неможливо переоцінити її участь в житті колективу в цілому і кожного окремого "фрістайлівця" зокрема. Вона завжди допомагала і іншим людям, що траплялися їй в житті", – йдеться у повідомленні.


Гурт "Фристайл" / Фото: Instagram / @ninakirso

Відомо, що 1 червня 2018 року Ніна Кірсо перенесла інсульт, а вже наступного дня лікарі зробили їй операцію. Артистку знайшли непритомною у приватному будинку в Полтаві. За інформацією ЗМІ, знайомі їй телефонували, втім вона довгий час не відповідала на дзвінки, після чого вони поїхали до неї додому. Її чоловік (керівник, композитор і продюсер гурту "Фристайл") Анатолій Розанов із сином Максимом перебували в цей час на гастролях.

Після інстульту жінка впала в кому, а на початку травня 2019 року рідні сповістили, що вона вийшла з коми. Однак стан її не покращився. У Ніни Кірсо не з'явилася концентрація попри те, що її очі були відкритими.

Що відомо про Ніну Кірсо?Вона розпочала свою музичну кар'єру в складі гурту "Олімпія". Керівником гурту був Анатолій Розанов, який невдовзі став її чоловіком. Згодом він започаткувався відомий гурт "Фристайл". Серед композицій музикантів можна почути поп, шансон, диско та рок. Справжня популярність до гурту прийшла у 1990-х роках. Пісні "Кораблик любви", "Белая береза" та "Цветет калина" забезпечили їм місце під сонцем на радянській естраді.