Інформацію про втрату повідомили представники компанії A&J Management. За їхніми словами, смерть Маї-Лесії Нейлор наступила у неділю, 7 квітня.

Читайте також: Акторка Мая-Лесія Нейлор померла: якими були останні дописи 16-річної зірки

"З глибоким сумом ми повинні оголосити, що в неділю, 7 квітня, померла Мая-Лесія Нейлор. Дуже сумно. Мая-Лесія була надзвичайно талановитою і важливою частиною A&J, ми дуже сумуємо. Наша любов і думки з усією її родиною і друзями в цей важкий час", – повідомили агенти.

За даними ВВС, достеменно невідомо, що стало причиною смерті 16-річної акторки. Мая-Лесія Нейлор раптово зомліла та більше не отямилась. Загадкову смерть розслідує поліція.

Талановита акторка тільки розпочинала свою кар'єру. Всього у 16 років Мая-Лесія Нейлор могла похизуватись значними успіхами. Вона встигла зіграти роль у популярному фільмі "Хмарний атлас", який номінували на Золотий глобус. Окрім цього, акторку можна побачити у кінострічках "Червоний код" та "Нульовий індекс". Останньою роботою Маї-Лесії Нейлор був серіал "Міллі Інвбітвін", де вона постала в образі чуттєвої Френ.

Окрім акторкської кар'єри, дівчина розвивала й інші свої таланти. Зокрема, Мая-Лесія Нейлор знімалась як фотомодель та записала кілька авторських пісень.