Про раптову смерть Ірини Трухачової в соцмережах розповіли близькі. Зокрема звукорежисер і засновник компанії Stage Sound Костянтин Прокопенко на особистій сторінці у фейсбуці опублікував прощальний допис зі спільними фото з головною редакторкою журналу "Наталі" та зізнався, що ця втрата стала для нього болісною і несподіваною.

Читайте також Хворий на рак Чедвік Боузман заплакав на зйомках останнього фільму: щемливі деталі

"Ірочко, як це… У тебе було стільки планів, амбіцій, життєвої енергії. Я просто не хочу в це вірити. Царство небесне. Спочивай з миром. У наших спогадах ти залишишся завжди доброю позитивною та веселою", – написав Костянтин Прокопенко.

У коментарях користувачі висловлювали свої співчуття. Серед них і лікар-кардіолог Володимир Воліков. Він зізнався, що Ірина Трухачова зверталась до нього за допомогою, однак врятувати журналістку медикам не вдалось, адже "було занадто пізно". На численні прохання користувачів про причину смерті він відповідати не став, посилаючись на те, що цього хотіла сама редакторка "Наталі". Залишається лише припускати, що в Ірини Трухачової були проблеми з серцем.

"Царство небесне і світла пам'ять. Пробач, Ірино, що не зміг допомогти. Було занадто пізно… Це лікарська таємниця і її остання воля. Сумую разом зі всіма. Мені теж дуже важко", – зізнався лікар-кардіолог.

"Ірина нескінченно любила свою сім'ю - чоловіка і дочку Маргаритку, і так само нескінченно любила свою роботу, своє дітище – журнал "Наталі", – пишуть працівники видання.