Про смерть Ніни Іванової повідомили на сайті Спілки кінематографістів Росії. Актриса померла 1 грудня 2020 року після хвороби, від якої лікувалась останні роки життя.

Читайте також Від коронавірусу помер український актор і режисер Олег Модзелевський

"На 87-му році після тривалої хвороби пішла з життя чудова актриса кіно, режисерка Ніна Георгіївна Іванова. Ніна Георгіївна назавжди залишиться в нашій пам'яті інтелігентною, талановитою актрисою, втіленням жіночої краси, сердечності і чарівності", – йдеться в повідомленні.


Ніна Іванова в молодості та в останні роки життя

Прощання з зіркою радянського художнього фільму "Весна на Зарічній вулиці" відбудеться в п'ятницю, 4 грудня, в прощальному залі моргу 59 лікарні в місті Москва.


Ніна Іванова / Фото з відкритих джерел

Особисте життя Ніни Іванової

Під час зйомок мелодрами у Ніни Іванової виникла любов на знімальному майданчику з оператором Радомиром Василевським. Одружений чоловік залишив дружину та 4-річну доньку заради кінозірки. Закохані оселилися в одеській квартирі, ключі від якої акторці та оператору вручила влада міста.

Пара прожила разом до 1960-их років та згодом розійшлася. Спільних дітей в Іванової та Василевського не було. Після розлучення з Радомиром в Ніни Іванової були романи, але швидко закінчувалися. Дітей акторка не народила.

Що відомо про Ніну Іванову

Свою першу роль в кіно Ніна Іванова отримала у віці десяти років. Вона зіграла у фільмі Віктора Ейсимонта "Жила-була дівчинка". Саме цей фільм поклав початок її акторській кар'єрі. Згодом вона з'явилась у головній ролі в стрічці "Весна на Зарічній вулиці", в якій зіграла Тетяну Сергіївну. Ця робота зробила її знаменитою.

Ніна Іванова грала у фільмах "Киянка", "Любов'ю треба дорожити", "Сіра хвороба", "Ще можна встигнути", "Ти не сирота". Вона спробувала себе в ролі режисерки, знявши кілька сюжетів журналу "Єралаш".