Інформацію про смерть артиста підтвердив знаменитий російський сатирик Михайло Жванецький, а також про це написала його дружина Наталя Жванецька на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Помер Роман Карцев: біографія і фільмографія радянського артиста

Роман Карцев – актор і сатирик. Народився 20 травня 1939 року в Одесі. У дуеті з Віктором Ільченком він створював мініатюри, багато з яких відразу ж розбиралися на цитати. Крім того, Карцев знімався в кіно. У його фільмографії 16 стрічок.

Актор зіграв в українських картинах "Операція Герцог", "Хвилі Чорного моря", "Чарівний голос Джельсоміно", "Довга пам'ять". Відомий багатьом за роллю Швондера у стрічці "Собаче серце", грав у фільмах "Биндюжник і Король" (1989, Лазар Боярський), "Небеса обітовані" (1991, Соломон), "Пророцтво" (1993, патріот-антикомуніст) та "Старі шкапи" (2000, Йосип Лазовський) режисера Ельдара Рязанова.

Виступ Романа Карцева і Віктора Ільченка: дивіться відео

Крім того, Карцев знімався у фільмах "Майстер і Маргарита" (2005, Максиміліан Андрійович Поплавський, дядько Берліоза), "Посмішка Бога, або Чисто одеська історія" (2008, реж. В. Аленіков; Перельмутер), "У стилі Jazz" (2010, реж. С. Говорухін; одеський таксист).