"Шведському письменнику було 72 роки. Два місяці тому він дізнався, що у нього рак, пише Аftonbladet.

Сім’я письменника вирішила, що він проведе останні дні вдома, а не перебуватиме у лікарні.

"Ми намагалися жити як зазвичай, як це можливо, і говорили про життя. Ми намагалися, щоб він не думав про смерть", – розповіла дружина письменника Яніна Орлов.

Читайте також: Помер Адам Вест, який грав роль Бетмена

Як йдеться у повідомленні, письменник просто заснув та не прокинувся. Старк намагався постійно працювати, поки йому дозволяло здоров'я та навіть встиг закінчити свою останню книжку в той самий ранок, коли його госпіталізували.

Біографія Ульфа Старка

Ульф Старк почав свою кар'єру у 1964 році як автор книжок для дорослих, пізніше спробував писати книжки для дітей і вже у 1984 повністю присвятив себе дитячій літературі. Саме завдяки книжкам для дітей він завоював всесвітню славу та звання одного із найталановитіших авторів дитячої літератури.

Його називають спадкоємцем Астрід Лінгрен та людиною, яка чудово розуміє псиологію дитини.

Книги Ульфа Старка

Письменник написав близько 30 книжок, що перекладені 25 мовами. Українською вийшли його книги "Петер і червоний птах", "Мій друг Персі, Бофало Біл і я", "Диваки і зануди" та "Чи вмієш ти свистати, Юганно?".

Минулого року, Ульф Старк навіть приїжджав до Києва на "Книжковий арсенал", аби презентувати свою перекладену книгу.

"Мені здається, більшість моїх книг — про дружбу, про дітей, які спілкуються і разом вирішують свої проблеми. Хоча, звичайно, якщо говорити про "Диваків і зануд", то там — так. Але там герої — підлітки, тобто вже не діти. Це такий особливий вік, коли людина дуже гостро відчуває, що вона одна на цьому світі. Але, що важливо, всі мої герої морально дуже сильні", – розповідав Ульф Старк.