Про несподівану смерть Камерона Бойса повідомляє британський таблоїд The Sun. За даними журналістів, 20-річний актор помер уві сні в своєму помешканні.

Читайте також: Причина смерті Камерона Бойса

Відповідну інформацію підтвердили і родичі знаменитості. Вони вирішили не розголошувати деталей смерті Камерона Бойса, зазначивши, що хлопець помер у ніч на 7 липня.

Ми з жалем повідомляємо, що сьогодні вранці ми втратили Камерона. Він помер уві сні після лікування... Світ безсумнівно втратив одного з найяскравіших акторів,
– прокоментували втрату родичі Камерона Бойса.

Окрім цього, вони звернулись до прихильників голлівудського актора та представників ЗМІ з проханням поважати їхню приватність. Родичі Камерона Бойса прагнуть попрощатись з ним без зайвої уваги громадськості.

9 липня інсайдери таблоїда TMZ розсекретили деталі смерті Камерона Бойса. За їхніми словами, знаменитий американець помер від судомного приступу епілепсії. Тіло знайшли в його квартирі сусіди, які викликали медиків та правоохоронців.

Помер Камерон Бойс: біографія актора

Народився актор 28 травня 1999 року в найбільш відомому місті Голлівуду – Лос-Анджелесі. Тому не дивно, що змалку хлопець мріяв стати актором.

Дебютував Камерон Бойс у кіно в 2011 році. Тоді він зіграв першу роль в серіалі "Тримайся, Чарлі". Майстерна гра та професійні танці перспективного актора привернули увагу режисерів, тому хлопця почали запрошувати й на інші проекти студії Disney.

Читайте також: Помер 20-річний актор Камерон Бойс: біографія та останні фото зірки Disney

У віці 20 років Камерон Бойс міг похизуватись ролями у 16 кінострічках, зокрема, "Дзеркала", "На гачку", "Танцювальна лихоманка", "Однокласники", "Лів і Медді", "Спадкоємці", "Щоденник геймера", "Літній табір", "Людина-павук". Не менш успішними були і його блоги у соціальних мережах, де за його життям стежили понад 8 мільйонів прихильників. За день до смерті Камерон Бойс розмістив останній допис, який, за збігом обставин, був чорно-білим.