Свої імена в спілкуванні з журналістами TMZ вони вирішили не називати. Інсайдери переконують, що 20-річний Камерон Бойс вже давно страждав від епілепсії. Раптові судомні напади він ретельно приховував від всіх громадськості та колег по знімальному майданчику. Однак саме вони стали причиною його смерті.

Читайте також: Помер Камерон Бойс – 20-річний актор студії Disney

31 липня експерти офіційно підтвердили заяву інсайдерів, заявивши, що Камерон Бойс помер від епілептичного нападу. У Департаменті медичного огляду ознайомились з історією хвороби зірки та додали, що актор виявив недугу 3 роки тому та успішно приховував її.

Тіло Камерона Бойса виявили у його помешканні в Лос-Анджелесі 7 липня. Сусіди одразу ж викликали медиків, однак вони тільки констатували смерть молодого актора.

Раніше журналісти LifeStyle 24 повідомляли, що представники кіностудії Disney підтвердили факт смерті актора Камерона Бойса. Родичі талановитого американця зробили офіційну заяву, в якій попросили поважати їхню приватність у нелегкий час. Деталі смерті актора вони вирішили не розголошувати, зазначивши тільки, що він помер уві сні. Жодної інформації про хронічні хвороби Камерона Бойса не було, тому ЗМІ назвали смерть 20-річного американця дуже загадковою.

Ми з жалем повідомляємо, що сьогодні вранці ми втратили Камерона. Він помер уві сні після лікування... Світ безсумнівно втратив одного з найяскравіших акторів,
– прокоментували втрату родичі Камерона Бойса, передає The Sun.

Що відомо про Камерона Бойса

Камерона Бойса вважали висхідною зіркою Голлівуду. Хлопець не соромився своїх веснянок та був колоритним персонажем у багатьох фільмах.

Вперше на телеекранах він з'явився у 2011 році у серіалі "Тримайся, Чарлі". Тоді йому було всього 12. Згодом Камерон Бойс активно співпрацював зі студією Disney та отримав навіть епізодичну роль Германа Шульца (Шокера) у фільмі "Людина-павук". В його фільмографії нараховувалось близько 20 кінопроектів, серед яких – "Дзеркала", "На гачку", "Танцювальна лихоманка", "Однокласники", "Лів і Медді", "Спадкоємці", "Щоденник геймера", "Літній табір".

Читайте також: Помер 20-річний актор Камерон Бойс: біографія та останні фото зірки Disney

За день до своєї смерті Камерон Бойс розмістив чорно-біле фото на своїй сторінці в Instagram. Допис зібрав чимало коментарів від прихильників зірки, які висловили співчуття родичам актора.