Засновник Lviv Fashion Week загинув 23 листопада ввечері на трасі Львів-Шегині у Городоцькому районі. Водія, який скоїв наїзд на Петра Нестеренка-Ланько, вже затримали та оберуть йому запобіжний захід. Деталі щодо прощання та похорону з дизайнером наразі невідомі.

До слова У ДТП загинув дизайнер Петро Нестеренко-Ланько – засновник Lviv Fashion Week

Реакція львів'ян на смерть дизайнера

Петро Нестеренко-Ланько був відомим у Львові діячем фешн-індустрії та організатором модних подій. Відтак, його знали не лише прихильники моди, а й політики та громадські діячі. Відтак, Андрій Садовий, який отримав перемогу у другому турі виборів 22 листопада у Львові, відреагував на смерть чоловіка.

Співзасновник Radio SKOVORODA Артем Галицький заявив, що йому важко змиритись із втратою Петра, оскільки він одним із перших підтримав радійний проєкт: "… Людина змін, яка лишила достойний слід. Нам бракуватиме тебе та твого сміху. Сумуємо, Петре... Велика непоправна втрата!"

Не менш стурбованим і засмученим від смерті Нестеренка-Ланько залишився співак Павло Табаков. За його словами, лише день перед його смертю вони спілувались та планували зустріч. "В мене шок, немаю що сказати, просто ком в горлі ... як так? ... Світлий і творчий, веселий і завжди натхненний... Ти назавжди залишишся в наших серцях і наших думках саме таким".

Свої слова смутку висловила також помічниця директора-художнього керівника Першого театру Ірина Артимяк: "Петре, друже! Як так, не можу повірити! Дякую тобі за дружбу, співпрацю, за час проведений з тобою! Світла память! Дуже сумно, дуже болить!"

На смерть Петра відреагувала його колега – дизайнерка Олена Даць: "Ти зробив стільки добра! Спочивай з миром".

Стоматолог Олена Заблоцька із елітної стоматологічної клініки Львова поділилась, що у день смерті бачилась з Петром і він подарував їй чарівну картину, на якій зображена вона. Жінка досі не може повірити у смерть чоловіка.

Радіоведучий та співзасновник Radio SKOVORODA Артем Чемес зізнався, що ненавидить ранки, коли він прокидається і дізнається про смерть друзів: "Петро був, є і буде чудовим, світлим, найвеселішим і найдобрішим! Прощавай і світи нам ясно з неба, зіронько!"