За словами авторів, хмарочос буде призначений для постраждалих від стихійних лих – ураганів, повеней і землетрусів, повідомляє журнал eVolo.

Читайте також: На Мальдівах відкрили перший підводний готель: дивовижні фото

Оригінальна будівля зможе бути пересувною. Щоб встановити хмарочос, потрібно буде кілька гвинтокрилів, які зможуть розправити всю конструкцію. Тільки після цього під дахом споруди встановлять балон з гелієм, який допоможе остаточно випрямити будівлю.

Розробники хмарочоса-орігамі запевняють, що в будинку буде електроенергія. Її надаватимуть сонячні батареї, розташовані на стінах. Всередині споруди з легкістю можна розмістити спальні та приміщення для надання медичної допомоги.


Розробка хамрочоса-орігамі

Архітектора також врахували тонкощі порятунку людей під час стихійного лиха. Зокрема, така висота освітленої будівлі потрібна для того, щоб інші постраждалі внаслідок стихійного лиха здалека побачили споруду і йшли до неї. Окрім цього, будівля не буде займати багато місця. Це допоможе її встановлювати навіть посеред житлового кварталу.

Читайте також: Науковці виростили овочі в Антарктиді: захопливі фото

Відомо, що незвичний проект був представлений на конкурсі "Хмарочоси-2018". Експерти оцінили розробку та присудили їй перше місце.

Дивіться відео презентації хмарочоса-орігамі: