За інформацією The Daily Mail, незвичний готель є частинкою комплексу Conrad Maldives Rangali. Це перший у світі двопалубний готель, номери якого розташовані під водою.

Читайте також: Оголошено рейтинг найдешевших пляжних курортів Європи 2018


Підводний готель на Мальдівах

Обравши незвичну віллу, туристи матимуть змогу відпочивати та милуватись кораловими рифами Індійського океану. За словами власників готелю, кімнати є абсолютно безпечними для відвідувачів, оскільки їх розробили спеціалісти з новозеландської фірми MJ Murphy Limited, які є фахівцями акваріумних технологій.

Ми даємо інноваційний та трансформований досвід мандрівникам з усього світу. Перша підводна резиденція спонукає гостей вивчити Мальдіви з цілком нової точки зору під поверхнею моря,
– розповів головний дизайнер резиденції Ахмед Салім.


Незвичний готель на Мальдівах

Загалом на будівництво підводного комплексу витратили 15 мільйонів доларів. Назвали двопалубну віллу Muraka. Підводна частина готелю пов'язана з наземною гвинтовими сходами, які дивовижно виглядають у віллі. На верхньому поверсі готелю розташована невеличка спальня, ванна, вбиральня, бар та кімнати для облуговуючого персоналу, зокрема, приміщення для охорони, кухня.

Читайте також: Дивовижні гори в Польщі підкорили своєю красою: весняні фото

Максимальна кількість гостей, які можуть мешкати у віллі – 9 осіб.


Наземна частина готелю на Мальдівах


Тераса незвичної вілли