Війна назважди залишає відбиток у житті того, хто на ній побував. Людина може піти з поля бою, проте воно ніколи не покине її. Саме це намагалися показати автори фільми "Поламані" у своїй роботі.

Читайте також Серіал "Козаки. Абсолютно брехлива історія" вразить видовищними бійками: трейлер і фото

Ідея фільму

Проблема війни є актуальною для значної частини українського суспільства. Конфлікт на Донбасі триває вже понад 6 років і посттравматичний синдром, який виник внаслідок нього, тепер є разом із людьми постійно.

Кіно є чудовим засобом для того, щоб донести до громадськості проблеми, що виникають у суспільстві. Після початку війни в Україні люди кардинально розділилися своїми думками і їх співіснування в одному соціумі створює конфіктний фон. Саме це творці стрічки намагаються донести до глядачів.

Ідея проекту прийшла нам зі сценаристкою в маршрутці Івано-Франківськ – Ворохта, коли ми почули розмову двох пасажирів, які стали прототипами головних героїв,
– розповів автор проєкту Юрій Дунай.

Режисер фільму Валерій Гриценко зазначив, що працюючи над темою посттравматичного синдрому, можна поширити проблему в маси. На його думку, чим ширший буде дискурс, тим ефективніше суспільство зможе допомагати та розуміти людей, які страждають від цієї недуги.

Сюжет фільму

Головною героїнею стрічки є жінка, яка пройшла жахи війни та повернулася до цивільного життя. Впродовж усього фільму вона намагається повернути, знайти у собі втрачену жіночність. Для цього шукає грань між колишнім і теперішнім "я".

Тизер фільму "Поламані": дивіться відео онлайн